Vibracijske brusilice BOSCH precizno uklanjaju stare boje i lakove. Majstori su finog brušenja ravnih površina i rubova. Ovisno o vrsti brusnog papira, možete brusiti drvo, metal i plastiku. U usporedbi s napornim ručnim brušenjem, s ručnim brusilicama BOSCH radite brzo i učinkovito. Prednost je tih rad i integrirano odsisavanje. Prilikom odabira naići ćete na dvije vrste vibro brusilica koje se dijele prema obliku. Pravokutne brusilice BOSCH koriste se za brušenje velikih, ravnih površina jer imaju veću učinkovitost. S druge strane, manje vibrirajuće ručne delta brusilice BOSCH imaju slabije performanse, zbog čega su pogodne za brušenje manjih površina, kutova i rubova. Radite li često daleko od električne mreže? Pogledajte našu ponudu akumulatorskih vibracionih brusilica BOSCH . Svakako odaberite kvalitetan pribor za mlince. Također zastupamo popularne marke vibrirajućih brusilica Bosch, Mašna, DeWalt, Makita, Metabo, Milwaukee, Extol i drugi.
Zahvaljujući njihovom ergonomskom dizajnu, vibracijske brusilice mogu se lako voditi i rad s njima je siguran. Možete brusiti pod bilo kojim pravim kutom - ručna završna obrada uopće nije potrebna.
Prilikom odabira naići ćete na dvije vrste vibrirajuće brusilice, koje se dijele prema obliku.
Pravokutne vibrirajuće brusilice (oscilirajuće brusilice) koriste se kod brušenja velikih, ravnih površina, jer imaju veće performanse. Naprotiv, manja je učinkovitost s manjim vibrirajućim delta brusilicama, stoga su prikladne za brušenje manjih površina, kutova i rubova.
Osnovni zahtjev nove vibrirajuće brusilice je dovoljan input motora. Ako želite kupiti alat za povremeno brušenje manjih površina, dovoljna je vibrirajuća brusilica ulazne snage do 200 W. Za češću upotrebu potrebno je oko 500 W. Broj oscilacija brušenja također je vezan uz uloženu snagu. U vibrobrusilice se kreću iznad granice od 2000 oscilacija u minuti.
Na funkcionalnost vibrobrusilice i mogućnosti njezine upotrebe utječe i brusna površina. Što je veći, to brže možete obaviti posao. Ako trebate brusiti manje površine, radije koristite brusilicu s bolje prilagođenom manjom brusnom površinom. Veličina brusne površine trebala bi također odgovaraju snazi motora brusilice. Čuvajte se uređaja s niskom snagom i velikom brusnom površinom.
Većina brusnih ploča je kvadratnih ili pravokutnih i brusni papir se na njih pričvršćuje metalnim stezaljkama. Međutim, postoje i trokutasti dizajnirani za brušenje teško dostupnih uglova. Za brušenje drva trebat će vam brusni papir s većom veličinom zrna nego, na primjer, za odbijanje rubova osušenog kita ili skidanje stare boje.
Kontaktirajte nas putem e-pošte info@doktorkladivo.cz ili putem telefona (+420) 910 127 562 (naplaćuje se prema redovnim cijenama vaše tarife).
Kako biste brzo pronašli ono što tražite na naši web stranici, uštedjeli puno klikanja i ne vidjeli reklame za stvari koje vas ne zanimaju, potreban nam je vaš pristanak na obradu kolačića.